Služby

Pomůžeme vám být zdraví

Specializujeme se na prodej jedinečné přírodní výživy na podporu hubnutí a celkového ozdravení organismu. Všechny produkty společnosti Vertera obsahují zelenou mořskou řasu Laminaria japonica v unikátním buněčném gelu, díky kterému dokáže Váš organismus vstřebat až 94% obsažených látek. Dokáže vám účinně pomoci s celou řadou různých onemocnění a opět budete mít každý den úsměv na tváři!

Pomáhá při všech civilizačních onemocněních, zajišťuje hormonální rovnováhu, posílení imunity i imunity protinádorové.

Pomůžeme vám být krásní

100% přírodní kosmetika nového tisíciletí! Zpomaluje procesy stárnutí, zlepšuje stav kůže, a také je to efektivní léčba proti vráskám a celé řadě kožních onemocnění. Vědci společnosti Vertera jsou si jisti, že skutečná krása a vnější přitažlivost jsou nemyslitelné bez zdravého těla, obličeje, vlasů, kůže a zubů. Proto nejlepší kosmetiku pro vás vytváří profesionální specialisté - farmaceuti (lékárníci) a lékaři.

Nejdůležitější stopové prvky, vitamíny a antioxidanty v produktech Vertera Organic zabezpečují komplexní obnovení všech buněk a systémů, zpomalují procesy jejich opotřebení a následně stárnutí.

Pomůžeme vám s hubnutím

Nabízíme vám pomoc v boji proti nadváze. Celý proces hubnutí monitorujeme na speciálním bioimpedančním analyzéru, který sleduje:

- hmotnost

- celkový tělesný tuk

- vnitřní tuk

- rychlost metabolismu (spalování)

- metabolický věk

- podíl svalové hmoty

- kvalitu svalů

- nosnost kostry

- podíl tělesné tekutiny

- hodnocení tělesné stavby.