Vertera Arthroplast 

17.02.2019

Arthroplast - úleva pro Váš pohybový aparát. Jedná se o buněčný gel z mořské řasy Laminaria japonica, který je obohacen o kloubní výživu chondroitin sulfát a glukosamin. Jako další látky obsahuje koncentrát šťávy z jablek, z černého rybízu, bílé zelí, extrakty plodů hlohu, šípku, jablečné aroma, alginát sodný, steviol-glykosidy.
Složky přírodních látek nezbytných pro osteoartikulární systém, minerální a organické látky, které přispívají k tvorbě kostní tkáně, zpevnění skeletu a dokonalého fungování kloubů.

Mimo to samozřejmě obsahuje látky obsažené v řase samotné: jód, hořčík, baryum, vápník, draslík, nikl, titan, vanad, křemík, bor a vitaminy: A, B1, B 2, C, D, K.

Na vysoké biologické aktivitě přípravku Vertera Arthroplast laminaria se podílejí důležité látky obsažené v mořské řase Laminaria japonica a v dalších přírodních extraktech. Chondroitin sulfát a glukosamin jsou základní složky zde obsažené potřebné pro obnovu chrupavek a kloubů. Doporučuje se při kloubních a revmatických onemocněních.

Arthroplast celkově podporuje pohotovost antiinfekční imunity reagovat na původce virových a bakteriálních onemocnění a díky normalizaci buněčného dělení poskytuje také imunitu protinádorovou.

1 balení vydrží cca 1-1,5 měsíce. Doporučená maloobchodní cena je 1726 Kč.