Krása

Phyto-řasový gel pro zábaly je vytvořen na bázi mořských řas. Obsahuje účinné látky, které jsou zaměřené na zlepšení metabolismu a stimulaci krevního oběhu. Obsahuje vitamíny a minerály, které jsou pro člověka nezbytné pro udržení zdravého a aktivního životního stylu. Buněčný gel z mořských řas slouží k hlubokému pročištění pokožky, odstranění...

Peeling z mořských řas a solí slouží k hlubokému pročištění pokožky, odstranění mrtvých buněk, zvýšení tonusu pokožky a ke zvýšení účinnosti následných kosmetických procedur. Pomáhá zpomalovat procesy stárnutí, zlepšuje stav kůže, a také je to efektivní léčba proti vráskám a celé řadě kožních onemocnění.

Komplex extraktů se používá před peelingem a v průběhu peelingu. Změkčuje a aktivizuje pokožku, tlumí zánětlivé reakce, podráždění a otoky. Vyživuje makro i mikroživinami. Používá se též na vlasovou pokožku k podpoře růstu nových vlasů.

Bio maska intenzivně vyživuje, zvlhčuje, čistí a obnovuje elasticitu pokožky, buněčnou aktivitu, produkci kolagenu a elastinu, stimuluje ochranné funkce, zjemňuje vrásky a brání stárnutí pleti.

Organický olej díky hloubkové výživě přispívá ke zvýšené elasticitě a změkčení pokožky, aktivaci buněk, detoxikaci a posílení ochranných vlastností a hojících procesů pokožky.